Něco o činnosti

Přihlásit  |  Napište nám  |  Kde nás najdete  |  Volejte: +420 724 048 707

OK

Rozšířené vyhledávání

#text2 #text3 #text4 #text5

Něco o činnosti

Vážený návštěvníku!

Navštívil jste stránky, které pojednávají o činnosti firmy. Historie mého podnikání ve stavebnictví začala na jaře r. 1990, od konce roku 1993  se specializuji na zateplování budov. Mojím cílem byla vždy "SOLIDNÍ PRÁCE ZA SOLIDNÍ PENÍZE". V současné době je náplní práce převážně foukání izolace, a to jak celulózové, tak čedičové a také grafitového polystyrenu. Od r.1997 je mým největším, nejstabilnějším a také nejlepším partnerem společnost Ciur a.s.(www.Ciur.cz ), výrobce tepelně-akustických izolací Climatizer, Climastone.

Foukaná izolace - je to velmi spolehlivé řešení zateplení téměř všech prostor obytných, veřejných či průmyslových objektů.

Nekontaktní fasádní systémy se zateplením - z hlediska trvanlivosti, praktičnosti a užitné hodnoty mám s nekontaktními fasádami dobré zkušenosti. Tyto fasády jsou velmi spolehlivé, dají se opravit, popř. doplnit.

Termoměření staveb - každý, kdo již investuje do zateplení svého obydlí, chce mít jistotu kvality práce. K tomu spolehlivě poslouží termovizní změření zateplených konstrukcí. K tomu nedílně patří i stanovení teplot rosných bodů.

autor: lubos komarek, datum: 06.09.2012 20:37